Hlavní navigace

odpočet na dítě - sleva

  • (neregistrovaný)

    5. 12. 2018 9:12

    Dobrý den, prosím o radu. Zaměstnanec má dítě ve věku 16 let, nedávno byl umístěn ve výchovném ústavu, kde nebude navštěvovat školu. Škola v místě bydliště ho vyloučila. Bude mít zaměstnanec nárok na odpočet na toto dítě?
    Moc děkuji za vaši radu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 5. 12. 2018 10:48

      Maxx (neregistrovaný)

      Re: odpočet na dítě - sleva
      Studium se do 18 let nesleduje. Pořád to je nezaopatřené dítě.

      Pobyt mimo domácnost - § 35c/7 - ?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).