Hlavní navigace

Spolupráce OSVČ.

  • (neregistrovaný)

    14. 12. 2018 13:13

    Dobrý den, můžete mi, prosím, někdo poradit? Pokud OSVČ má manželku jako spolupracující osobu, může na ni převést až 50 % příjmů a výdajů ale pokud bude mít jako spolupracující nejen manželku ale i syna tak může na oba dohromady převést jen 30%? Rozumím tomu dobře?
    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 14. 12. 2018 13:20

      .. (neregistrovaný)

      Re: Spolupráce OSVČ
      Ano, rozumíte.

      Na manželku max. 50% (+ omezení celkové částky uvedené v § 13 ZDP)

      Na manželku + na syna (na oba dohromady) max. 30%
      (+ omezení celkové částky uvedené v § 13 ZDP)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).