Hlavní navigace

zapsaný spolek bez příjmu

  • (neregistrovaný)

    18. 12. 2018 14:21

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda musí zapsaný spolek zcela bez příjmů i výdajů podávat daňové přiznání, popř. zasílat dokumenty do obchodního rejstříku? Eventuleně je nějaká hranice příjmů, kdy se už musí DP podávat? Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 18. 12. 2018 15:16

      horax

      Re: zapsaný spolek bez příjmu
      Daňové přiznání viz §38mb ZDP.
      I účetní jednotka bez příjmů a výdajů musí vést účetnictví, zpracovat a zveřejnit závěrku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).