Hlavní navigace

Program Money - Rozvaha

  • (neregistrovaný)

    30. 12. 2018 15:17

    Dobrý den,

    chci tisknout Rozvahu k 31.12. , ale vyjíždí pouze částky v sloupci k prvnímu účet. období / počáteční stav, ale k poslednímu dni samé nuly, přitom v účetní deníku k 31.12. vše v pořádku. Uzavření roku provedeno. Kde dělám chybu? Děkuji moc za pomoc Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 12. 2018 17:34

      horax

      Re: Program Money - Rozvaha
      Je fakt, že jsou zatím k dispozici jen výkazy r. 2017, ale přesto mi všechno chodí normálně. Zadala jste dobře typ výkazu pro vaši organizaci?

    • 30. 12. 2018 17:48

      jc (neregistrovaný)

      Re: Program Money - Rozvaha
      ano, řeším rok 2017 opět neziskovku -tábory, i po aktualizaci programu na verzi 19.000 nic :-( řešení jedině ručně naťukat přes formulář na netu.
      Můj postup Účetní výkazy/ Vyberu rozvahu Rozvaha nezisková organizace /Datum 01.01.-31.12.2017 atd... a pouze se načte PS k 1.1.2017.. asi vybírám špatný typ výkazu nebo zaškrtávám špatné políčka posléze, prostě různé kombinace a nic..

    • 30. 12. 2018 19:48

      horax

      Re: Program Money - Rozvaha
      Zřejmě jste nechala zaškrtlý přepínač "načíst i data vzniklá při účetní závěrce", to bude ten problém. Ale proč vůbec tak spěcháte, bankovní účet bude mít ještě zítra pohyby.

    • 30. 12. 2018 20:00

      jc (neregistrovaný)

      Re: Program Money - Rozvaha
      máte pravdu :-) přepínač zaplý , ale teď vidím ve sjetině, že A a P jsou rozdílné právě o HV/ztráta.. asi mi chybí nějaký krok k 31.12. k přeúčtování HV...jinak moc děkuji, už jste mi poradil/a v minulosti a vždy správně :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).