Hlavní navigace

Pronájem bytu-nejsou manželé

  • (neregistrovaný)

    4. 1. 2019 8:17

    Dobrý den. Máme byt, který pronajímáme, ale nejsme manželé. Žijeme ve společné domacnosti. Musíme přijmy rozdělit nebo může danit jenom jeden?
    Děkuji za odpovědi.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 4. 1. 2019 9:37

      .. (neregistrovaný)

      Re: Pronájem bytu-nejsou manželé
      Oba způsoby jsou dle mého názoru možné.

      ROZDĚLENÍ PŘÍJMŮ SPOLUVLASTNÍKŮ NEMOVITÉ VĚCI
      http://www.danovetipy.cz/clanky/detail/zdanovani-prijmu-pronajimatelu-32

      § 12 ZDP
      https://zakonyprolidi.cz/cs/1992-586

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).