Hlavní navigace

uvolnění zaměstnance pro výkon funkce

  • (neregistrovaný)

    10. 1. 2019 12:51

    Dobrý den, chci se zeptat mzdových účetní - pokud zaměstnance se stal starostou, bude uvolněn dlouhodobě pro výkon funkce. Mám to brát jako neplacené volno ? Ještě jsem se s tím nesetkala. Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 10. 1. 2019 13:01

      VH

      Re: uvolnění zaměstnance pro výkon funkc
      Není to neplacené volno, ale překážka na jeho straně spočívající ve výkonu veřejné funkce (§ 201 ZP).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).