Hlavní navigace

roční zúčtování záloh daně-povinnost?

  • (neregistrovaný)

    11. 1. 2019 13:11

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda má zaměstnavatel povinnost provést roční zúčtování záloh daně pokud jej zaměstnanec o to požádá? A kde tuto informaci dohledám? Zákon o daních z příjmu? Pokud ano, tak který prosím paragraf? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 11. 1. 2019 13:29

      .. (neregistrovaný)

      Re: roční zúčtování záloh daně-povinnost
      Pokud zaměstnanec splní podmínky uvedené v Zákonu o daních z příjmů § 38ch, měl by zaměstnavatel splnit povinnosti uvedené v § 38ch ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).