Hlavní navigace

darovaná nemovitost

  • 10

    11. 1. 2019 20:32

    Dobrý večer, moje kamarádka v roce 2018 dostala darem od svého otce nemovitost, kterou vlastnila 3 měsíce a potom ji prodala a peníze nepoužila na nákup jiné nemovitosti. Musí podávat za rok 2018 daň z nemovitosti (domnívám se, že ne)? Příjem z prodeje nemovitosti musí danit dle §10?
    Děkuji za Vaše odpovědi.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).