Hlavní navigace

Zůstatek Euro minci v pokladne

• (neregistrovaný)

14. 1. 2019 13:00

Dobry den,
    prosim o informaci jak postupovat v pripade, ze mi v pokladne zustaly eura - papirovky a mince. Chtela jsem je vlozit na ucet firmy, jsou to vlastne firemni eura, ale mam problem. Bohuzel Moneta mi mince nevezme, pouze papirovky. Jak to udelat, kdyz mi zbyva 99 euro?
    90 euro v papirovkam normalne vlozim do banky a prepocet vlozi na bankovni korunovy ucet, ovsem co s tema 9ti eury v mincich. Kdyz je tam nedam, budou chybet. V praci je na nic nepotrebujeme. Poradite mi, jak tuto situaci resit?
    Andy

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 1. 2019 14:32

horax

Re: zůstatek Euro minci v pokladne
      Zůstanou na pokladně, nebudou chybět.
      Dejte je třeba někomu jako zálohu při zahraniční cestě.

• 15. 1. 2019 10:47

Andy13 (neregistrovaný)

Dobry den, take jsem uvazovala, ale zahranicni cesty, krom projektu EU, u nas nejsou. A zase pokud je zahranicni projekt, nemame povoleny hotovostni platby, ale jen z uctu na ucet, achjo, je to slozite.... Ja nevim, jak ty drobne vyresit...... projekt skoncil, penize potrebuju prevest na ucet, ale neprevedu je tam vsechny. Asi zustanou naporad v pokladne ;-).

• 15. 1. 2019 11:09

horax

Dá se to vyřešit, například dáte někomu zálohu na nákup v € a pak ji vrátí nepoužitou na pokladnu v Kč. Je to trochu přes ucho, vznikne možná kurzový rozdíl, je třeba pohlídat účet 335. Tomu člověku pak zůstanou eurové mince.

• 15. 1. 2019 11:17

Andy13 (neregistrovaný)

No jo, to je skvely napad....... diky za nakopnuti ;-). Udelam to tak ;-). Moc diky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).