Hlavní navigace

OSVČ vedlejší činnost

  • (neregistrovaný)

    15. 1. 2019 8:34

    Dobrý den, prosím o pomoc.
    Zaměstnanec je zároveň OSVČ na vedlejší činnost, ze které nemá za rok 2018 žádný zdanitelný příjem, ale činnost nemá pozastavenou.
    Má povinnost podat daňové přiznání?
    Moc děkuji za vaše odpovědi.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 15. 1. 2019 10:05

      .. (neregistrovaný)

      Re: OSVČ vedlejší činnost_žádný zdanitel
      Zákon o daních z příjmů § 38g odst. 2)

      Daňový řád § 136 odst. 5)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).