Hlavní navigace

Pojistné za zaměstn. 20.neděle, splatné?

  • (neregistrovaný)

    17. 1. 2019 14:27

    Dobrý den,

    odvody z mezd jsou splatné vždy k 20.dni v měsíci. Pokud vyjde termín na neděli, jsou splatné 18.nebo až 21.?

    Děkuji moc.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 17. 1. 2019 14:33

      .. (neregistrovaný)

      Re: Pojistné za zaměstn. 20.neděle, spla
      Daňový řád § 33 odst. 4)

      Předpokládám, že ve zbývajících zákonech to již zvládnete najít sami.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).