Hlavní navigace

Příjem SVJ

  • (neregistrovaný)

    18. 1. 2019 9:40

    Prosím, i při příjmu 1000,- se musí udělat přiznání nebo je to nad 6000,-?

    Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 18. 1. 2019 11:13

      Pavel Jirsa (neregistrovaný)

      Re: Příjem SVJ??
      jkl,

      jedná se o příjem od SVJ nebo o příjem samotného SVJ?

      Odpověď je v § 38g nebo § 38mb/b ZDP.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).