Hlavní navigace

RZD - povinnost zaměstnavatele?

  • 10

    22. 1. 2019 19:44

    Dobrý den, je možné, aby přišel zaměstnavatel a řekl, ať si udělají zaměstnanci sami daňové přiznání, že to zaměstnavatel dělat nebude?
    Je to jeho tzv."povinnost"??
    Děkuji moc

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 22. 1. 2019 19:49

      .. (neregistrovaný)

      Re: RZD - povinnost zaměstnavatele?
      Zákon o daních z příjmů
      § 38ch Roční zúčtování záloh na daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a daňového zvýhodnění
      odst. 3) a následující
      https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1992-586

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).