Hlavní navigace

Počet odpracovaných hodin - otcovská

• (neregistrovaný)

28. 1. 2019 12:21

Dobrý den, prosím Vás počítá se otcovská do počtu odpracovaných hodin? Program mi je tam nezapočítává. Děkuji za pomoc

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 1. 2019 12:30

Maxx (neregistrovaný)

Re: Počet odpracovaných hodin - otcovská
      A otcové snad pracují při pobírání otcovské?

• 28. 1. 2019 12:46

js (neregistrovaný)

Samozřejmě, že nepracují, ale když je někdo nemocný, tak také nepracuje a ty hodiny se mi v programu napočítají. Pak jsem také zjistila, že když je někdo nemocný ve svátek, tak se mi načtou hodiny nemoci i hodiny svátku. Takže když byl ve 2 svátky v r. 2018 nemocný, tak nemá odpracováno 2 000 hodin ale 2016 hodin....

• 28. 1. 2019 12:52

js (neregistrovaný)

Samozřejmě, že nepracují, ale když je někdo nemocný, tak také nepracuje a ty hodiny se mi v programu napočítají. Pak jsem také zjistila, že když je někdo nemocný ve svátek, tak se mi načtou hodiny nemoci i hodiny svátku. Takže když byl ve 2 svátky v r. 2018 nemocný, tak nemá odpracováno 2 000 hodin ale 2016 hodin....

• 28. 1. 2019 12:56

Maxx (neregistrovaný)

Takže mají vykázáno více odpracovaných hodin než skutečně odpracovali? Takto Vám to vyjíždí na mzdovém listě?

Odlišuju odpracované hodiny a neodpracované hodiny.
      Odpracované - skutečně byl v práci a u měsíčních mezd je odpracované hodiny i hodiny proplacených svátků. Ostatní - nemoci, dovolené... jsou neodpracované hodiny.
      součet odpracovaných a neodpracovaných mi dává měsíční fond hodin pro daný úvazek.

• 28. 1. 2019 13:35

js (neregistrovaný)

Moc děkuji za pomoc, jednalo se mi o hodiny pro účely zaměstnávání osob se ZP ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).