Hlavní navigace

Podpis prohlášení X nemoc, MD

  • (neregistrovaný)

    30. 1. 2019 7:52

    Dobrý den, prosím Vás, kdy nejpozději by měl podepsat prohlášení k dani na rok 2019 stávající zaměstnanec, který je ale dlouhodobě nemocný - pobírá již půl roku nemocenskou. Musí podepsat teď nebo může podepsat až po ukončení nemoci?

    To samé je u ženy, která je nyní na MD, ale po skončení MD bude čerpat dovolenou a pak nastoupí na RD. Musí podepsat teď nebo může podepsat až ukončí MD?

    Moc děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 1. 2019 8:06

      jasná. (neregistrovaný)

      Re: Podpis prohlášení X nemoc, MD
      Pokud nepodepíšou prohlášení do 15.2. ale později, pak se musíte řídit § 38k odst. 1 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).