Hlavní navigace

Podání daně z příjmů

  • (neregistrovaný)

    31. 1. 2019 10:04

    Dobrý den, je stále možné, aby fyzická osoba - plátce DPH - podala přiznání k dani z příjmů fyz. osob v papírové podobě na podatelnu FÚ? Nebo se musí elektronicky? Datovou schránku FO nemá. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 1. 2019 11:59

      .. (neregistrovaný)

      Re: "papírové" podání DAP
      Pokud se na něj nevztahují povinnosti podle § § 72 / 4 Daňového řádu, tak může podat Přiznání k dani z příjmu FO "papírově"

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).