Hlavní navigace

Daňové zvýhodnění na dítě

  • (neregistrovaný)

    31. 1. 2019 12:44

    Prosím o radu. Dcera studovala střední školu, kterou ukončila v 5/2018 maturitou. Od září 2018 nastupuje na nástavbu - denní studium.
    Během prázdnin byla na brigádě. Mohu uplatnit daňové zvýhodnění za celý rok i za měsíce prázdnin, kdy si vydělávala sama?
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 1. 2019 13:49

      Maxx (neregistrovaný)

      Re: Daňové zvýhodnění na dítě
      https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1995-117#p12

      § 12 a následující

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).