Hlavní navigace

Vzájemný zápočet-jednostranný

  • (neregistrovaný) 85.70.16.---

    12. 12. 2005 10:35

    Dobrý den, chci se zeptat, na základě čeho se dělá "jednostranný" zápočet. V OZ §364 je jasně psáno "na základě dohody stran lze započítat...". Při jednostranném zápočtu se nikdo s nikým nedohodl, pouze jedna ze stran si usmyslela, že si pohledávky a závazky započte. Existuje nějaký odkaz na správné řešení ? Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 12. 2005 10:50

      Anonymní (neregistrovaný) 85.70.173.---

      Re: Vzájemný zápočet-jednostranný
      § 580 obč.zákoníku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).