Hlavní navigace

Uplatnění dph

  • (neregistrovaný)

    13. 2. 2019 7:09

    Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Když si koupím jako
    >>neplátce DPH PO vozidlo a pak se stanu třeba za půl
    >>roku plátce DPH, mohu si ho uplatnit zpětně? A mohu i u zboží a služeb, které pro podníkání nakoupím? Děkuji
    >>Vlasta

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 2. 2019 7:20

      Jana N. (neregistrovaný)

      Re: uplatnění dph
      uplatnění i způsob uplatnění máte v § 79 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).