Hlavní navigace

Zvýšený odpis v roce pořízení.

  • (neregistrovaný)

    18. 2. 2019 7:40

    Dobrý den. Nevíte, prosím někdo, jestli lze použít zvýšený odpis 10% v roce pořízení na nové auto, jehož jsem prvním majitelem? Z § 31 moc moudrá nejsem, někde píší, že to možné je, jinde zase, že u aut a motocyklů to nelze. Auto je v majetku firmy a je používáno pouze na služební cesty.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).