Hlavní navigace

Čtečka čip karet-JSD bez DPH

  • (neregistrovaný)

    18. 2. 2019 7:56

    Dobrý den, firma pořídila čtečku čipových karet ze Švýcarska. Na JSD není vyměřené DPH? Znamená to, že tento druh zboží podléhá osvobození? Děkuji za vysvětlení, Radka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 2. 2019 8:13

      RadkaMich (neregistrovaný)

      Re: čtečka čip karet-JSD bez DPH
      A můžu se prosím zeptat, proč v drtivé většině máme na JSD ZD a DPH vyčísleno a v tomto případě ne? Je to druhý obchod se Švýcarskem a původní účetní to zaúčtovala bez DPH. Děkuji

    • 18. 2. 2019 8:46

      allli

      Re: čtečka čip karet-JSD bez DPH
      to se musíte zeptat toho, kdo vás zastupuje při dovozu zboží
      jinak osvobození najdete v §71-§71g, zkuste si pročíst, zda tam bude i vaše plnění

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).