Hlavní navigace

Pronájem nemovitosti v ČR plátci ze SR

  • (neregistrovaný)

    18. 2. 2019 12:14

    Dobrý den, jak prosím fakturovat krátkodobý pronájem prostor v ČR plátci ze Slovenska (jsme plátci) - našla jsem zde různé názory, buď že je místo plnění v ČR, čili fakturovat normálně s DPH nebo se jedná o osvobozené plnění, čili řádek 50 v přiznání... Jak to tedy je? Přikláním se k 1. variantě dle §10. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).