Hlavní navigace

Prodej firmy z dědictví a DPFO

  • (neregistrovaný)

    23. 2. 2019 7:41

    Dobrý den, prosím o radu. Zděděný podíl ve firmě, prodaný se ziskem. Kam uvést v daňovém přiznání DPFO? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 2. 2019 9:21

      .. (neregistrovaný)

      Re: Prodej firmy z dědictví a DPFO
      Přesáhla doba mezi jeho nabytím a úplatným převodem dobu 5 let?
      Doba vlastnictví v majetku zůstavitele, pokud byl zůstavitel příbuzným v řadě přímé nebo manželem?
      Doplňující otázky s ohledem na § 4 odst. 1) písm. s) ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).