Hlavní navigace

Převod obchodního podílu - darování

  • (neregistrovaný)

    24. 2. 2019 22:08

    Dobrý den, prosím o radu.

    jak postupovat v případě bezúplatného převodu (darování) části obchodního podílu s.r.o. z druha na družku (nejsou manželé). Bude tam probíhat nějaké zdanění?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2019 22:11

      .. (neregistrovaný)

      Re: Převod obchodního podílu - darování
      ZDP § 10 odst. 3) písmeno c)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).