Hlavní navigace

Musím vyplatit odstupné

  • (neregistrovaný)

    26. 2. 2019 9:23

    Naše společnost zajišťovala úklid pro jednu nejmenovanou velkou společnost. Ta po letech udělala nové výběrové řízení, kterého jsme se též zúčastnili, ale vyhrála jiná společnost. Mj. jsme zaměstnávali recepční, která u klienta léta pracovala (ale pracovní smlouvu měla u nás). Součástí podmínek výběr. řízení bylo, že výherce musí tuto recepční převzít do stavu. To se opravdu stane (tzn. recepční nebude ani den bez práce, pouze změní zaměstnavatele). Zbavuje mě tato podmínka povinnosti vyplatit recepční odstupné? Nejde o to, že bych jí to nechtěl vyplatit, jen chci vědět, jak to opravdu je (setkávám se s názory vyplatit i nevyplatit ...). Děkuji předem za Vaše odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 2. 2019 9:33

      .. (neregistrovaný)

      Re: musím vyplatit odstupné
      Zákoník práce
      § 338 a následující

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).