Hlavní navigace

Vyúčtování daně

  • (neregistrovaný)

    27. 2. 2019 13:50

    Dobrý den,
    dělám vyúčtování daní lidem co si požádali. Napadlo mě, u těch lidí co si nepožádali nemusím nic řešit nebo bych měla mít od nich písemně že nechtějí? děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 2. 2019 13:54

      xJ (neregistrovaný)

      Re: vyúčtování daně
      neřešíte, je to jejich svobodná volba, jestli požádají nebo nepožádají

    • 27. 2. 2019 14:05

      .. (neregistrovaný)

      Re: vyúčtování daně
      ZDP § 38h odst. 9)

      OT. A co uděláte, když po zaměstnancích budete chtít aby Vám napsali, že nechtějí RZD a oni Vás nic nedají? Nezatěžujte zaměstnance něčím, co ZDP nevyžaduje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).