Hlavní navigace

Změna adresy odběr.na zaplacené faktuře.

  • (neregistrovaný)

    4. 3. 2019 9:01

    Dobrý den, prosím o radu: jsem plátce DPH,
    vystavena faktura na nesprávného odběratele, faktura zaplacena,
    teď chce vrátit peníze a fakturu vystavit na někoho jiného.
    Můžu vystavit ODD mínusem na původního a vystavit novou fakturu na nového?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 3. 2019 9:51

      allli

      Re: Změna adresy odběr.na zaplacené fakt
      pokud jde o chybu, pak ODD dle §43 ZDPH a nová faktura se stejným DUZP jako na původní faktuře

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).