Hlavní navigace

Exekuce přednostní i nepřednostní

  • (neregistrovaný)

    4. 3. 2019 13:39

    Dobrý den. Prosím o radu. Zam-ec ČM = 19 033,- Kč, má předn. i nepředn. exe. Kolik prosím srazím? Na obě po 4 694,-Kč a 9 645,- Kč dostane zaměstnanec? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 3. 2019 7:23

      Líba (neregistrovaný)

      Nenapsala jste pořadí exekucí a jestli má nějaké vyživované osoby. Pokud budu počítat, že je svobodný a bezdětný, tak dostane vyplaceno 9.644,- Kč.
      Jestli přišla prvnímu plátci mzdy první v pořadí nepřednostní exekuce, tak na ni pošlete 3.214,- Kč a na přednostní 6.175,- Kč. Jestliže přišla první přednostní, tak celá částka na přednostní a nepřednostní bude čekat.

    • 6. 3. 2019 20:07

      Líba (neregistrovaný)

      Máte pravdu, naštěstí to tazatelka asi ani nečetla. Ostatně já jsem vaši reakci taky otevřela až teď, naprosto náhodně.

      Upřesnění:
      Jestliže přišla první v pořadí přednostní, tak celou částku (obě třetiny i částku zabavitelnou bez omezení) odešlete na přednostní. Nepřednostní bude čekat v pořadí.

    • 7. 3. 2019 6:37

      hana h (neregistrovaný)

      Paní Líbuško, moc Vám děkuji za odpovědi. Vše jsem pochopila naprosto přesně. Zam-ec dostal 9 644,-Kč, na nepředn. exe jsem poslala 3 214,- Kč, na předn. exe 6 175,- Kč. Odpovědi čtu až dnes. Přeji hezký den.

    • 7. 3. 2019 6:47

      jasná. (neregistrovaný)

      To si snad děláte srandu. Vy 4.3. napíšete dotaz a 7.3., za 4 dny, si jdete přečíst odpověď. My tady ztrácíme svůj volný čas abychom vám pomohli a vás vůbec nezajímá, jestli odpovídající nepotřebuje zodpovědět ještě nějaký doplňující dotaz. Prostě vy napíšete dotaz a tím to pro vás končí. Tohle teda nesnáším a teď si říkám, možná bude dobře, když toto fórum zanikne, alespoň spousta lidí přestane využívat druhé lidi, někdy si tu fakt připadám jak blbec, kterého druzí lidé zneužívají.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).