Hlavní navigace

Statistika - odpovědí a dotazů dnes

• (neregistrovaný) 91.228.45.---

5. 3. 2019 18:31

Tak jsem rychle spočítala statistiku položených dotazů a nezodpovězených
    položeno dnes 68 dotazů (+3 dotazy k fungování BC diskuze - ty jsem ze statistiky vyjmula), nezodpovězeno 33 dotazů (u dotazu je uvedeno číslo nula).
    Takže cca 48% nezodpovězeno. Údaj se může malinko lišit, protože mohl mezitím, co to píšu někdo odpovědět. Co na to říkáte?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 3. 2019 19:54

1234a (neregistrovaný) 46.13.62.---

Ale dotazy jsou. Jak ten s tou aurou 10 napsal. Odpovědi nejsou důležité. A co tom to je.

• 5. 3. 2019 20:11

j s (neregistrovaný) 62.129.61.---

Co na to říkáme? Za mě - je to děs.
      Ano, udlělali chybu!
      Ale za mě - zatím s náma pan šéfredaktor komunikuje, zkusme mu tedy každý za sebe vypsat, co nám vadí, co bylo ve starém lepší a popis, jak to fungovalo a co jsme na tom oceňovali. Třeba se pokusí naše připomínky zapracovat. Když to neklapne, tak přijdeme všichni o cenný zdroj informací a rad.

• 7. 3. 2019 8:20

vladík

Ano, také se obávám, myslím, že našich připomínek k věci bylo dost, ale reakce zatím není vidět. Je mně to líto a pokud diskuse zůstane v této podobě, tak ji opustím, přiznávám, že s těžkým srdcem, chodila jsem na ni dlouhá léta a byla jsem na ní "závislá". Ale vážně, byl to opravdu cenný zdroj informací i jen si pročítat fundované odpovědi neb nikdo nezná vše.

• 7. 3. 2019 8:28

jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

Loni jsem tu pokládala dotaz ohledně mezd, teď jsem se chtěla kouknout, jestli si dobře pamatuji vaše rady, ale už se mi nepodařilo dohledat. Aby byly odpovědi seřazeny podle měsíce a dne, ale ne podle roků, tak to je naprosto nepoužitelné. Aby člověk dohledal to, co potřebuje, tak to by musel číst úplně všechny dotazy a to je časově nemožné. Takže bych si nyní ani nedovolila tázajícímu napsat, aby si nejdřív projel historii, než zadá dotaz.

• 7. 3. 2019 8:38

alen1 (neregistrovaný) 91.228.45.---

Paní Jasná je to marné, je to škoda, ale usoudila jsem, že můj čas je důležitější, než přemýšlet, jak to vylepšit. To měla být práce vývojářů a ne nás.
      Někteří holt rádi boří namísto, aby stavěli.

• 7. 3. 2019 8:53

m. (neregistrovaný) ---.ido.cz

Taky jsem těžce zklamaná kvůli nepřehlednosti. Vždy jsem se orientovala podle odpovídajících, protože někteří jsou fundovaní, jiní začátečníci, bez přehledu o dané problematice. Takže zdravím Líbu, p. Jasnou, Alen1 a další - už se asi tady nepotkáme, protože pokud se formát nezmění, nebudu toto forum navštěvovat. A děkuji dámám za kvalifikované odpovědi a názory z dřívějších let, které mi moc pomohly.

• 7. 3. 2019 11:11

ano (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

I já jsem moc zklamaná, také jsem léta tuto diskuzi navštěvovala a byla pro mě často významným pomocníkem v mojí práci. Každý den po ránu jsem prošla novou ale i starší diskuzi, co bylo pro mě zajímavé přečetla. Je mi to moc líto.

• 7. 3. 2019 19:01

kikadika (neregistrovaný) ---.114.broadband7.iol.cz

Dobrý večer. I já se přidávám hlavně s velikým uznáním a poděkováním všem ochotným lidem, kteří zde neúnavně odpovídali na naše někdy až hloupé dotazy. Bylo to super, chodila jsem na stránky každý den, třeba někdy jen tak se něco přiučit a když jsem potřebovala, vždy mi někdo pomohl. Není nic lepšího než taková ochota zkušených účetních a odborníků. Moc Vám všem opravdu upřímně děkuji, za ta léta jsem se hodně naučila a moc jste mi pomáhali. Díky. kikadika

• 11. 3. 2019 9:28

Martina (neregistrovaný) ---.emu.cz

Dobrý den,
      co to je? Vrátím se z dovolené a vidím něco šíleně nepřehledného, s uživatelsky nepřívětivě bíle podbarveným pozadím....???!!! Dohledat starší dotazy? Nemožné! Je mi opravdu moc líto, že někdo má tu potřebu měnit něco, co za ta léta fungovalo perfektně! Toto forum fungovalo jako platforma, kam jsme se mohli obrátit s dotazem či procházet dotazy ostatních a přiučit se. Chtěla bych vyjádřit poděkování všem účastníkům, za ta léta jsou tu stálice, které si zaslouží velké díky a uznání, že nad našimi dotazy trávili čas :-) Snad se někde ve virtuálním světě objeví lepší forum a my se tam opět setkáme :-) Hezký den, Martina

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).