Hlavní navigace

Přehled podnětů k vylepšení-pouze náměty

• (neregistrovaný) 46.167.230.---

6. 3. 2019 10:01

Prosím, sem vkládejte pouze své podněty a nápady na vylepšení funkčností.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 3. 2019 10:07

xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

Odpovím na dotaz, kliknutím odešlu, ale musím klinout vícekrát, než se vrátím.
      Barevné označení přečtených odpovědí by mohlo být výraznější.

• 6. 3. 2019 10:08

j s (neregistrovaný) 213.155.230.---

- zobrazení otázky při psaní odpovědi (nejlépe i s vláknem předchozích odpovědí)
      - řazení podle času zadání dotazu (tedy ne podle času poslední odpovědi)
      - barevné (viditelnější) odlišení dotazů, které již byly otevřeny
      - zasílání reakcí na dotaz na e-mail - zasílání reakce nejenom na moji odpověď, ale jakoukoliv reakci na příslušné vlákno (při odpovídání to zapne pouze reakci na moji odpověď, ne na celé vlákno. To se musí zapnout zase jinde)
      - vyhledané příspěvky (zkoušela jsem pouze verzi "klasicky") řadit podle roků (nahoru nejčestvější)
      - přímo na seznamu dotazů zobrazovat, které nicky odpovídaly

• 6. 3. 2019 10:14

alen1 (neregistrovaný) 91.228.45.---

Chybí mi "stromová" struktura dotazů. Nechci na nic klikat, a už vůbec ne rozklikávat každý původní dotaz. Chci vidět celý strom odpovědí včetně Nicku. Stačí vždy název dotazu a Nick odpovídajícího, případně nick tázajícího.
      Nic mi nepomůže, když vidím počet odpovědí, protože to není relevantní. Jasná přehledná grafická struktura.
      Omezit počet klikání a rozklikávání.
      Řazení podle původního času dotazu.

• 6. 3. 2019 13:03

alen1 (neregistrovaný) 91.228.45.---

Pokud nutně chcete řadit diskuzi podle posledních odpovědí a většině diskutujících to nevyhovuje, dejte možnost volby řazení dotazů např. "poslední diskutované", "dotazy podle prvotního data dotazu", případně "nejvíce diskutovaná témata".
      Určitě by to usnadnilo hledání v diskuzi.

• 6. 3. 2019 13:47

Markéta K

- když odpovídám na dotaz, nemusela by se otvírat nová stránka, ale otevřel by se pouze formulář pro odpověď (funguje tak např. facebook), aby člověk neztratil celé vlákno diskuze
      - jak bylo několikrát zmíněno u dotazů a odpovědí je důležitý i rok příspěvku nejen den a měsíc (kvůli aktuálnosti), vč. vyhledávání
      - pokud jsem přihlášená, uvítala bych možnost volby nastavení, jakým způsobem chci vyhledávat v diskuzi, abych nemusela neustále přepínat na tlačítko "klasicky", pokud chci hledat na googlu, tak hledám přímo ve vyhledávači ne na diskusním fóru
      - ráda bych v osobním nastavení našla např. seznam dotazů, které jsem založila já nebo seznam dotazů, které mě zajímají - mohla bych je třeba zaškrtnout ke sledování (pokud mi přihlášení nedává něco navíc, nevidím důvod, proč se přihlašovat)

• 6. 3. 2019 13:52

Markéta K

- ještě mě napadá, když si zadám v odpovědi "Zobrazit náhled", zobrazí se mi celé jméno místo přezdívky a to mě mate, že se potom objeví všem v mé odpovědi (je to asi nějaká chyba v zobrazení)

• 6. 3. 2019 13:53

vladík (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

Zkusila jsem odpovědět na pár dotazů, ale byl to trochu "opruz", takhle opravdu bude opovídajících ubývat...takže znovu a znovu :
      - když odpovídám jako první, tak tam není odpovědět, jen přidat názor
      - už se opakuji, ale pro kvalifikovanou odpověď je NUTNÉ vidět při psaní původní dotaz, jinak je to o ničem
      - řazení by mělo být důsledně podle původního dotazu, když se vrátím do diskuze jsou přeházené podle času poslední odpovědi, tedy chaoticky a zcela nepřehledně
      - pro rychlou orientaci ( my sem nechodíme pro zábavu a pokec, většinou jukneme při práci) by bylo fajn vidět celá vlákna i s odpověďmi a nicky odpovídajících
      výše uvedené i další připomínky už psali jiní, ale myslím, že je musíme stále opakovat, aby se s tím hnulo, že ?
      Jen na okraj, můj manžel i syn jsou dlouholetí "ajťáci" a dobří, ale takovouhle práci by si nedovolili odevzdat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).