Hlavní navigace

Přehled OSVČ

  • (neregistrovaný) 185.153.194.---

    7. 3. 2019 12:46

    Musím podávat přehled OSVČ pokud jsem měla příjem z nájmu nemovitosti a zároveň jsem zaměstnanec. Daňové přiznání samozřejmě podávám na FÚ ale nevím, zda jsem povinna také vyplnit přehledy pro OSSZ a ZP?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 3. 2019 12:50

      j s (neregistrovaný) 213.155.230.---

      Přehledy na OSSZ a ZP podávají pouze podnikatelé. Zdaňujete nájem jako podnikatel nebo pod §9 - jako nájem?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).