Hlavní navigace

Přednostní a nepřednostní exekuce

• (neregistrovaný) 94.113.246.---

8. 3. 2019 7:37

Dobrý den,

moc prosím všechny znalé o radu:

v lednu jsme přijali paní s nepřednostní exekucí, jelikož nepřišlo nabytí právní moci, tak srážku (3800,-) deponujeme. Včera přišla další exekuce, tentokrát přednostní (daňová, jen 2000,- celkem). A já teď nevím, jestli tu lednovou srážku mám rozdělit na 2000 přednostní a 1800 nepřednostní nebo jestli ji mám celou poslat na tu nepředností a až tu únorovou poslat na tu přednostní.

Všem moc děkuji.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 3. 2019 8:03

jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

Jedná se o exekuce, které měla zaměstnankyně uvedené v zápočtovém listě nebo se jedná o nové exekuce, kdy vy jste dle exekučního příkazu první plátce?

• 8. 3. 2019 8:23

p. (neregistrovaný) ---.113.246.180.static.b2b.upcbusiness.cz

paní Jasná, tu nepřednostní exekuci měla paní v zápočtovém listě, daňová přednostní přišla včera

• 8. 3. 2019 8:34

Líba (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

Přednostní bude druhá v pořadí. Z první třetiny budete srážet dál na nepřednostní a druhá třetina + částka zabavitelná bez omezení přijde na přednostní.

Leden necháte tak jak je. Únor podle toho, jestli už jsou výplaty vyplacené nebo ne.

• 8. 3. 2019 8:47

p. (neregistrovaný) ---.113.246.180.static.b2b.upcbusiness.cz

paní Líbo, moc děkuji, mě šlo hlavně o tu lednovou deponovanou srážku. Mám pocit, že když nad tím už moc přemýšlím, že mě napadají hlouposti

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).