Hlavní navigace

Odstupné při dohodě o rozvázání PP

  • (neregistrovaný) 31.134.219.---

    8. 3. 2019 14:00

    Dobrý den, prosím o radu zaměstnavatel se dohodl na rozvázání PP se zaměstnancem dle dohodou. Může mu vyplatit odstupné??? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 3. 2019 14:06

      Aion (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

      Pokud je důvodem rozvázání pracovního poměru organizační změna nebo důvod podle § 52 písm. d) ZP, pak odstupné vyplatit musí. V jiných případech se jedná o mimořádnou odměnu spojenou s odvodními povinnostmi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).