Hlavní navigace

Podklady ke mzdám-jak je to u vás?

• (neregistrovaný) 217.169.184.---

11. 3. 2019 9:20

Dobrý den, prosím Vás, jak je to u Vás? Jsem mzdová účetní a každý měsíc bojuji s tím, že mi vedoucí nedávají včas podklady ke mzdám svých podřízených. Několikrát urguji, prosím - vše marné. Nemám si komu stěžovat, protože nejvyšší ředitel je to samé. Každý měsíc se situace opakuje, dokonce bych řekla, že se to horší. Je to tak i u Vás?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 3. 2019 9:24

jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

Jako bych ten příspěvek psala já. Ono to bude asi všude stejné :-(

• 11. 3. 2019 9:42

j s (neregistrovaný) 62.129.61.---

Nejsou podklady, nejsou mzdy, nejsou odvody (včas zaplacené). Já se tím nestresuju. Má jednoho takového klienta taky. A zaměstnanci ať si stěžují vedoucímu, že nemají výpatu. A úřady si penále za pozdní platbu taky pošlou. Co s tím má dělat mzdovka?

• 11. 3. 2019 9:44

stana1 (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

Chce to sankci. Já jsem, coby tehdejší fin. ředitel, sáhla po několika urgencích na plat onoho dotyčného nepořádníka. Dnes, coby pracující senior, konstatuji, že ten největší nepořádník, kterému jsem sáhla na plat 2x, dodává podklady dokonce před termínem.

• 12. 3. 2019 8:26

M. S. (neregistrovaný) ---.mubph.cz

Naši zaměstnanci jsou zvyklí mít peníze na účtu mezi 8. a 10. v měsíci. Pokud 8. nepřijdou, začínají telefonáty mzdové účetní, proč tam peníze ještě nejsou a kdy budou. Docela se jí osvědčilo neoficiální řešení - podat těmto lidem pravdivou informaci - "výplaty jsem poslala později než obvykle, protože jsem od oddělení/vedoucího xy nedostala včas podklady".

• 12. 3. 2019 8:35

Aion (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

A výplatní termín máte kdy? Ptám se kvůli legitimnímu očekávání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).