Hlavní navigace

Prodej auta §10 a výdaje

  • (neregistrovaný) 213.226.233.---

    11. 3. 2019 14:00

    Dobrý den,
    prosím co mohu uvést jako výdaje při prodeji auta? Mohu uvést i kupní cenu, když jsem auto kupoval před třemi lety? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 3. 2019 6:28

      mickeymouse (neregistrovaný) 195.39.86.---

      Po třech letech prodáváte osobní auto? To bych do přiznání vůbec neuváděl. ZDP §4 1) c) 2.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).