Hlavní navigace

DP - zaměstnanec, OSVČ vedl. a pronájem

  • (neregistrovaný) 2001:1ae9:248:----:----:----:----:----

    12. 3. 2019 8:26

    Dobrý den, prosím o utvrzení. Zaměstnanec a OSVČ vedlejší zároveň pronajímá byt jako FO. Vše bude v jednom DP (živnost § 7, pronájem § 9) a ZP a SP jen z živnosti? Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 3. 2019 8:33

      jukk (neregistrovaný) 2001:718:2601:----:----:----:----:----

      V DP bude příjem ze závislé činnosti (ze zaměstnání), z podnikání a z pronájmu.
      SP a ZP jen z podnikání dle §7.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).