Hlavní navigace

Příjem nebyt.prostor-můžu použít paušál?

  • (neregistrovaný) 90.180.92.---

    12. 3. 2019 8:31

    Dobrý den,
    jsem OSVČ a kromě příjmů z podnikání jsem měl příjem z pronájmu nebytových prostor SVJ. Jedná se o malou částku ccs 1500,-, mohu na tento příjem použít paušál? a jedná se o příjem podle §9?
    děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).