Hlavní navigace

fotovoltaika - krátíte odpisy?

  • (neregistrovaný) 37.188.181.---

    15. 3. 2019 11:50

    Dobrý den, máme fotovoltaiku na střeše RD. Daníme podle §7. Máme pouze doklady za zelený bonus. Žádné přebytky elektřiny se neprodávají. Je možné uplatnit odpis fotovoltaiky v plné výši? Nebo krátit? Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).