Hlavní navigace

Vklad auta OSVČ

  • (neregistrovaný) 90.180.92.---

    20. 3. 2019 9:36

    Dobrý den,
    jakým způsobem vložím auto do majetku OSVČ vedoucí daňovou evidenci? Pořízeno před pár lety za 35 tisíc. Nechám přepsat v techničáku za RČ na IČO. Stačí zadat kartu majetku? a nebo musím nějak proúčtovat přes pokladnu a dát peníze sám sobě?
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 3. 2019 23:05

      *** (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

      Není nutno nechat přepisovat TP na IČ ani účtovat přes pokladnu, stačí opravdu zadat kartu majetku. Ocenit reprodukční pořizovací cenou podle §29 odstavec 1 písmeno d) ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).