Hlavní navigace

§ 89 - DPH, KH ?

  • (neregistrovaný) 83.208.255.---

    21. 3. 2019 8:44

    Dobrý den, prosím o radu ohledně přijaté faktury za cestovní služby - §89. Ve faktuře je uvedena částka bez daně, bez přirážky. Tato faktura vůbec nebude v DPH a v KH? Pokud ano, s jakým datem, uvedené duzp teprve bude...Předem velice děkuji za radu, vůbec nevím jak to u §89 funguje...

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).