Hlavní navigace

DPFO

  • (neregistrovaný) 212.79.110.---

    24. 3. 2019 13:39

    Dobrý den,
    Příloha - par. 6 Příjmy ze závislé činnosti je také součástí DPFO? A sestavil daňový subjekt?
    Nebo se přiloží jen potvrzení o zdanitelných píjmech?

    Děkuji Vám

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 3. 2019 14:48

      j s (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Přílohu k §6 dávat nemusíte (předpokládám, že jde o součtovou tabulku, která vyjíždí z daňového portálu). Musíte přiložit potvrzení o zdanitelných příjmech.
      Sestavil - daňový subjekt - nevím, co tím myslíte.
      Podpis v kolonce "vlastnoruční podpis dańového subjektu".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).