Hlavní navigace

Daňové přiznání přes datovou schránku

• (neregistrovaný) 90.176.233.---

1. 4. 2019 10:52

Dobrý den, je možné, když jsem poslala daňové přiznání v pátek přes datovou schránku 1) příloha DPPO 2) příloha PDF - příloha k úč. závěrce , že se jim tato zpráva rozdělila na 2 samostatné, dle příloh?. nechtějí mi to uznat a požadují poslat opravé přiznání. Já když kouknu na odeslanou zprávu v datovce, tak to mám v 1 zprávě.

Dějkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 4. 2019 14:52

Brabec František (neregistrovaný) 178.17.4.---

Zdravím, a určitě Vám jen telefonovali - ať Vám pošlou písemnou výzvu, co jste porušila a jak to podle jejich názoru lze napravit. Jsem dneska nabroušený, na nejmenovaném FÚ v Benešově mi odmítli potvrdit plnou moc pro sociálku a zdrávku (chtěl jsem to podat osobně, když jsem tam už jel a úřady jsou kousek od sebe). Madam si radši zavolala šéfovou než by dvakrát bouchla razítkem a 5 minut mi opakovali "jedno podání, jedna kopie"). Takže odteď půjde všechno elektronicky, na úřad půjdu jen na řádně doručené předvolání a KONČÍM S NEFORMÁLNÍM JEDNÁNÍM po telefonu či emailu, vše oficiálně a písemně. Když budou muset psát a odesílat, třeba budou méně prudit.

• 1. 4. 2019 17:15

emil2 (neregistrovaný) ---.3.broadband11.iol.cz

Vy o voze a oni o koze. Oni chtějí abyste vložila přílohu do přiznání a ne abyste jí posílala samostatně. A poslala jim to samozřejmě ve formátu xml a ne pdf.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).