Hlavní navigace

Záloha a faktura-stejný měsíc-nemusí být DD k záloze nově §31b/1b

  • 2a00:1028:919b:----:----:----:----:----

    2. 4. 2019 7:08

    Dobrý den, pochopila jsem správně v daň. balíčku od 1.4.:
    pokud zaplacená záloha a konečná faktura bude ve stejném měsíci, nemusí být daň. doklad k záloze? Prosím o potvrzení, níže citace:
    §31b/1:
    b) jedno samostatné zdanitelné plnění a jednu nebo více úplat, ze kterých vznikla povinnost přiznat daň, přijatých v rámci kalendářního měsíce, v němž došlo k uskutečnění tohoto plnění, pokud se toto plnění uskutečnilo a tyto úplaty se vztahují ke zdanitelnému plnění, které se poskytuje pro jednu osobu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).