Hlavní navigace

Smlouva o zprostředkování - příjem

  • (neregistrovaný) 95.82.152.---

    2. 4. 2019 12:04

    Dobré poledne přeji a prosím o radu. OSVČ (výškové práce a kominictví), uplatňující výdaje %, sjednal s jedním s.r.o., že jim zprostředkuje zakázku. Za zprostředkování si dohodli odměnu. Pod jakým § tuto odměnu uvede OSVČ ve svém daňovém přiznání? A případně - může uplatnit z této odměny výdaje %?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 4. 2019 18:34

      katka2 (neregistrovaný) ---.red-88-3-33.dynamicip.rima-tde.net

      Vidím to na §10. Tedy do 30000 osvobozeno, ale jinak jen skutečné výdaje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).