Hlavní navigace

Záloha ze Slovenska

  • (neregistrovaný) 185.159.169.---

    3. 4. 2019 10:16

    Dobrý den,
    uzavřeli jsme smlouvu s výzkumným ústavem na Slovensku. Vystavili jsme zálohovou fakturu na 30 %. Byla uhrazena v únoru. Jsme povinni vystavit daňový doklad k přijaté platbě? Chtějí po nás daňový doklad na těch 30 %. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 4. 2019 11:22

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      pokud se jedná o dodání zboží osobě reg.k DPH v JČS EU dle §64 ZDPH, pak nejste povinni vystavit DD k přijaté platbě

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).