Hlavní navigace

Příplatky v úkolové mzdě

• (neregistrovaný) 90.179.150.---

4. 4. 2019 12:31

dobrý den,

moje kolegyně je už skoro měsíc nemocná, jsem ve firmě krátce a nejsem si s jednou věcí jistý.... v sobotu 23.3.2019 byli někteří zaměstnanci v práci ( v úkolové mzdě). ale doba trvání úkolové mzdy byla od 4:00 - 12:00. nejsem si jistý, zda v úkolové mzdě jsou už započítány příplatky, či nikoliv. na internetu to nemohu najít. děkuji za odpověď

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 4. 2019 16:22

Kara1 (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

Ta sobota byla jejich normálním pracovním dnem? Nebo šlo o přesčas? Pokud šlo o přesčas a nebudou si vybírat v jiný svůj pracovní den náhradní volno, pak jim náleží příplatek za přesčas plus příplatek za práci v sobotu plus příplatek za práci v noci (od 4 do 6 h). Tyto příplatky se sčítají. Plus úkolová mzda, kterou si vydělali.
      Pokud by si vybírali náhradní volno za ty přesčasové hodiny, pak jim z těch příplatků nenáleží ten příplatek přesčasový.

• 4. 4. 2019 17:04

Miloš Palas (neregistrovaný) ---.galance.net

pro některé to byl přesčas - to jim příplatky normoš náleží, ale ty příplatky se normoš počítají podle pravidel (myslím z průměrného hodinového výdělku)?

a pro některé to byl normální pracovní den - takže jenom příplatek za "víkend" + za "noc"? - a taky podle pravidel? ptám je jen kvůli tomu, že jsem se s příplatkama u úkolové mzdy ještě nesetkal. děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).