Hlavní navigace

Služba z EU

  • (neregistrovaný) 213.235.178.---

    4. 4. 2019 12:42

    Dobrý den, jsem neplátce DPH, nakoupil jsem službu z EU z Facebooku, kterou budu refakturovat svému klientovi, plátci DPH. Musím se registrovat jako identifikovaná osoba?
    A refakturovat klientovi (který je plátce DPH) budu bez daně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 4. 2019 15:54

      vladík

      Ano, stáváte se IO dle § 6h podáte do 15 dní přihlášku k registraci- §97 ZDPH, podáte DP, ale jste plátcem DPH jen vzhledem k této službě z JČS, jinak jste stále neplátce, takže přefakturace nemůže být s DPH.

    • 4. 4. 2019 18:19

      vladík

      Ano, jste neplátce DPH, jen z titulu přijetí služby od FCB jste IO, jen pro ten jeden případ ( + další podobné )

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).