Hlavní navigace

Odpisy DHM

  • (neregistrovaný) 193.85.249.---

    5. 4. 2019 13:26

    Dobrý den, přešli jsme na nový účetní program na začátku roku a mě zajímá, zda musím účetní odpisy dodržovat ve stejné výši jako v předešlém účetním programu nebo si je od letoška můžeme pozměnit, resp. nechat jak je přepočítal nový program? Moc děkuji za odpověď.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

    • 5. 4. 2019 15:14

      vladík

      Myslím, že pro účetní odpisy máte mít odpisový plán ( § 28 ZÚ ), který můžete aktualizovat podle průběhu používání majetku nebo podle změn v průběhu používání majetku...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).