Hlavní navigace

Přefakturace dopravy z EU tuzem. firmě-DPH

  • 88.81.89.---

    9. 4. 2019 12:35

    Dobrý den, prosím bude tak správně, jsme plátci, mám fakturu z EU na dopravu zboží od plátce bez daně. Přefakturovávám tuzemské firmě (taky plátci) tuto dopravu, mám mu ji zdanit že? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 4. 2019 13:16

      alli (neregistrovaný) ---.csv.cz

      a přefakturováváte dle §36/13 aktuálního znění ZDPH?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).