Hlavní navigace

Odpis majetku v pronajatem prostoru

  • 81.19.4.---

    10. 4. 2019 13:06

    dobrý den,

    prosim o radu. Jsme s.r.o, platci dph, a jsme v pronajatem prostoru. Ted jsme porídili klimatizaci s intalaci vysla na 50 tis. Kč, bylo v PDP. Prosim, je potreba mit nejak osetreno ve smlouve o pronajmu, abychom mohli odepisovat my ? dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 4. 2019 15:56

      vladík

      Ano, pokud chcete odepisovat TZ pronajatého majetku, musíte mít souhlas vlastníka, nejlépe v nájemní smlouvě- §27/3 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).